Evidence měřidel a kalibrací

Cloudové prostředí RSM je určeno k vedení evidence různých typů měřidel formou evidenčních karet, které uchovávají všechny provedené kalibrace.

 

Evidence měřidel

Seznam měřidel a evidenční karta měřidla slouží pro uchování údajů o měřidle, kde mimo základních údajů o měřidle naleznete také údaje o kalibraci včetně kalibračního listu.

 

Evidence kalibrací

Uživatel má dokonalý přehled o platnosti kalibrace libovolného měřidla podniku a to díky graficky znázorněné časové ose. Údaje vložené do databáze jsou ochráněny proti přepisu. Databáze si průběžně vede informace o tom, kdo a kdy s ní pracoval.

Vše na jednom místě

Nástěnka nabízí stručný přehled informací, které používáte každý den včetně denních aktivit a plánovacího kalendáře.

 

Aktivity a plánovací kalendář

Potřebujete mít přehled o všech aktivitách nebo  plánovaných kalibracích měřidel? S chytrým plánovacím kalendářem sdíleným s kalibrační laboratoří získáte účinný nástroj jak např. efektivně plánovat svoz a rozvoz svých měřidel.

 

Statistiky a reporty dat

RSM obsahuje velké množství předpřipravených reportů a statistik, které Vám pomohou rozložit financování v čase, a tak snížit vynaložené náklady.

Snadná kalkulace ceny

Nenechte se ničím překvapit! Zjistěte si předem cenu kalibrace měřidel včetně služeb a vytvořte objednávku jedním kliknutím.

 

Objednávka jedním kliknutím

Spolupracujete s více akreditovanými laboratořemi, které vám zajištují kalibraci měřidel? Pokud ano, tak vám tento modul ušetří čas strávený nad psaním poptávek, dotazováním se na termíny dodání měřidel po kalibraci, aktuální ceny či cenová porovnání. Pouhým jedním kliknutím učiníte objednávku, u které můžete sledovat její aktuální stav až do úplného vyřízení.

 

Optimalizace nákladů

Zdá se vám, že platíte příliš mnoho za kalibraci měřidel? Pomůžeme vám ušetřit tisíce korun ročně. Náš chytrý našeptávač napoví, kde vám provedou kalibraci měřidla za výhodnější cenu.

Zavřít

Registrace do produktu

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace